Hakkımızda

Buyingo.com, MEGE BİLİŞİM TİC. LTD. ŞTİ’nin markasıdır. Şirketimiz 17 Şubat 2010 yılında kurularak faaliyetine başlamış bir aile şirketidir. Şirketimizin genel faaliyet alanı yapı malzemelerini sıcak satış olarak ve online satış sitelerine tedarikçilik yapmaktır. Mege Bilişim‘in  bayilik sistemi bulunmaktadır. Hedef olarak yeni konusunda alt tedarikçiler oluşturmaya devam edecektir.

Mege Bilişim gelişen internet sistemi içerisinde satış tecrübelerini de kullanarak kurmuş olduğu ekibiyle farklı bir satış sistemi geliştirmektedir.. İlerleyen zamanlarda edinmiş olduğu tecrübeler ve günümüz piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak perakende sektörüne girmeye karar vermiştir.

Buyingo.com olarak amacımız ; En kaliteli ürünleri internet kullanıcısına sunmak ve tüm tüketim ürünleri (tekstil, giyim, aksesuar, koleksiyon ürünleri, el işçiliği ürünlerini aramakla uğraşmadan kendi üzerinden size ulaştırmaktır. İnternetten yapılan satışlarımız Türkiye veya yurtdışı tekstil ve diğer sektörlere göre ürün üreten üreticilerin eşsiz ürünlerini sizlere ulaştıracaktır. Gelecekte geliştireceği üyelik sistemiyle tasarım paylaşımları ve siparişe yönelik üretimleri yapabilir hale getirecektir. Bu anlamda Mege Ltd. bünyesinde ki Buyingo.com, kalite, güven ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen yapısı ile sektörün önde gelen online satış firmalarından olmayı kendine hedef edinmiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.